Site Kullanım Özellikleri

Sitemizin Başlıca Özellikleri ve Kullanım Detayları

Sitemiz Hem Arkadaşlık Hemde Sosyal Ağ Sitelerinin Özelliklerini Bir Arada Barındıran ve Diğer Arkadaşlık Sitelerden Ayıran Bir Çok Özelliğini Üyelerimizin Ücretsiz Kullanıma Sunmaktadır Aşağıda Belli Başlı Bazı Özelliklerin Açıklamalarını ve Kullanım Detaylarını Belirttik. Sitemizde Aşağıda Belirtmediğimiz Bir Çok Özellik Mevcuttur Bu Özelliklerin Kullanımı Hakkında İletşim Sayfasından Bilgi Alabilirsiniz

-------------------

 

Üye Profil Sayfasında Kendi Profilinizi Oluşturabilir, Kişisel Bilgilerinizi Kaydedebilir, Aradığınız Arkadaş Hakkında Yazabilir, İlgi Alanlarınızı Belirtebilirsiniz. Tüm Üyelere Açık Resim ve Videolarınız Yükleyebilirsiniz veya Özel Resim Galerisi Oluşturup, Özel Resimlerinizi Sadece Arkadaşlarınıza Gösterebilirsiniz. Sitemiz Üzerinden Numaranız ve İletişim Bilgileriniz Görünmeden Video Görüşme, Sesli Arama Yapabilir veya Diğer Üyelerimizden Gelen İstekleri Onaylayabilirsiniz ve Daha Birçok Özellikten ÜCRETSİZ AFİLLİ ÜYE Olarak Yararlanabilirsiniz
 
--------------
 
Üyeler Arası Mesajlaşma
 
Mesajlaşma : Üyelerimiz Arasında Mesaj Gönderip Alabileceğiniz Chat Uygulamasıdır.
 
Farklı Dillerde Mesajlaşma : İki Kullanıcı Birbirine Farklı Dillerde Mesaj Yazar. ( Bir Kullanıcının Anadili Türkçe, Diğeri İngilize gibi ) Sizin Kendi Dilinize Yazmış Olduğunuz Merhaba Kelimesi Diğer İngilizce Dilindeki Kullanıcıya Hello Çevrilmiş Olarak İletilir ve Aldığınız Mesajlarda Sizin Dilinize Çevrilmiş Olarak İletilir.
 
Video Arama : Üye Profil Sayfasında Görüntülü Arama veya Özel Mesaj Sayfasından Video Resmini Tıklayarak Karşı Tarafa Video Görüşme İsteği Gönderebilirsiniz Üye İsteği Kabul Ettiği Takdirde İki Üye Arasında Video Görüşme Başlayacaktır. ( Üyelerin Online Olması Durumunda )
 
Sesli Arama : Üye Profil Sayfasında Şimdi Ara veya Özel Mesaj Sayfasından Ahize Resmini Tıklayarak Karşı Tarafa Sesli Arama İsteği Gönderebilirsiniz Üye İsteği Kabul Ettiği Takdirde İki Üye Arasında Sitemiz Üzerinden Sesli Görüşme Başlayacaktır. ( Üyelerin Online Olması Durumunda )
 
-------------
 
 Forum - Blog - Mekanlar - Etkinlikler - Guruplar - Video Galeri - Resim Galeri - İlanlar - Widget
 
1-Forum : Forum Sayfamız ( Arkadaş Arayanlar , Soru ? - Cevap !, Sosyal Medya Hesapları, Sıcak Fırsatlar - Alım Satım - 2.EL Ürünler - Kullanıcı Tavsiyeleri, Gezi Notları, Cinsellik + 18 Konular, Serbest Forum), Başlıkları Altında Kullanıcılarımızın Online Olarak Paylaşımda Bulundukları Tartışmaya Dayalı Ortamdır.
 
2-Blog : Blog Sayfamızda Kendinize Ait Bir Blog Oluşturup Kendinize Özgü Paylaşımlar Yapabilirsiniz veya Diğer Üyelerimizin Beğendiniz Bloglarına Abone Olup Güncel Paylaşımlar Alabilirsiniz.
 
3-Mekanlar : Mekanlar Sayfamızda Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İstediğniz veya Beğendiniz Yerleri Ekleyebilir Katagori Başlıkları Altında Paylaşımlarda Bulunabilir veya Daha Önce Üyelerimiz Tarafından Eklenmiş Yerler Hakkında Yorum Yapabilir Soru Ve Görüşleri İnceleyebilirsiniz
Mekanlar Katagorileri: Turistik   Oteller  Gece Hayatı Yeme - İçme  Alışveriş  Eğlence  Güzellik  Kültür  Eğitim  Sağlık  Spor  Gezi  Toplum 
 
4-Etkinlikler : Etkinlikler Sayfamızda Yeni Etkinlik Oluştup Üyelerimizi Davet Edebilirsiniz veya Üyelerimiz Tarafından Eklenmiş Etkinliklere Katılım Sağlayabilirsiniz. 
 
5-Guruplar :  Guruplar Sayfamızda Yeni Guruplar Oluşturup veya Üyelemizin Guruplarına Katılım Sağlayabilirsiniz
 
 
6-Video Galeri : Video Galeri Sayfamızda Video Galerisi Oluşturup Paylaşabilirsiniz veya Üyelerimizin Videolarına Katılım Sağlayıp Yorum Paylaşım Yapabilir, Abone Olabilirsiniz.
 
 
7-Resim Galeri : Resim Galeri Sayfamızda Resim Galerisi Oluşturup Paylaşabilirsini, Üyelerimizin Resimlerine Katılım Sağlayıp Yorum Paylaşım Yapabilir, Abone Olabilirsiniz.
 
 
8-İlanlar : İlanlar Sayfamızda Arkadaşlık İlanlarınızı İlgili Başlıklar Altında Ücretsiz Yayınlayabilir veya Üyelerimizin İlanlarını İnceleyebilirsiniz
 
 
9-Widget : İstediğiniz Widgeti Dilediğiniz Sayfa Üzerinde Veya Bütün Sayfalarda Online Olarak Açarak İlgilendiğiniz Başlıkları Sürekli Takip Edebilirsiniz
 
 Çevrimiçi Arkadaşlarım Widgeti  : Arkadaşlarınızın arasından kimler çevrimiçi durumda olduğunu gösterir. Birisi girip çıktığı zaman otomatik olarak güncellenir.

Arkadaşlarımın Yeni Blogları Widgeti : Arkadaşlarınız tarafından yapılan yeni blogları gösterir. Birisi bir blog'a mesaj gönderdiğinde otomatik olarak güncellenir.

Fotoğraflarım Yorumlar Widgeti  : Profil Fotolarınıza Yeni Yorumlar Gösterir. Birisi Bir Yorum Gönderdiğinde Otomatik Olarak Güncellenir.

Arkadaşlarımın Durumları Widgeti  : Arkadaşlarınızın durumlarını yeni gösterir. Arkadaşlarınızdan biri durumunu değiştirdiğinde otomatik olarak güncellenir.

Takvimim Widgeti  : Bu veya ayın o günü bazı etkinlikleriniz veya takvim kayıtlarınız varsa gösterilir. Bir takvim girişi yapmanıza izin verir.

Mailim Widgeti  : Her dakika postayı kontrol etmeden önemli bir mesaj bekleyebilmeniz için gelen kutunuzda yeni e-postalarınız olup olmadığını gösterir.

Yeni Forum Başlığı Widgeti  : Aktif bir forum posteri iseniz, gönderilerinizin ne zaman cevaplandığını görmek istersiniz. Bu widget tam olarak bunu gösterir.

 Yeni Resimler Widgeti  : Site galerisinde en son yüklenen resimleri ve fotoğrafları gösterir. En yeni fotoğrafları yakalamaya çalışırsan güzel olur.

 
 -------------------------
 
 
Sohbetler 
Sitemizde Üyelerimizle ve Arkadaşlarınızla Sohbet Edebileceğiniz Sokak Sohbeti - 3D Sohbet  - Genel Sohbet Odaları Olmak Üzere 3 Çeşit Sohbet Türü Vardır.
 
Sokak Sohbeti OdasıKonumunuza Yakın Üyelerimiz ve Sohbet Odalarımızda Bulunan Online Üyeler İle Sohbet Edebileceğiniz 3 Boyutlu Sohbet Odalarında Avatar Seçebilir Değiştirebilir Odalar Arası Sohbet Kanalarına Katılabilirsiniz - Üye Profil Sayfasında Sokak Sohbeti veya Özel Mesaj Sayfasından Konum Resmini Tıklayarak Karşı Tarafa Sohbet İsteği Gönderebilirsiniz Üye İsteği Kabul Ettiği Takdirde İki Üye Arasında Sokak Sohbeti Başlayacaktır. ( Üyelerin Online Olması Durumunda )
 
3D Sohbet Odası : 3D Sohbet Odalarımızda Bulunan Online Üyeler İle Sohbet Edebileceğiniz 3 Boyutlu Sohbet Odalarında Avatar Seçebilir Değiştirebilir Odalar Arası Sohbet Kanalarına Katılabilirsiniz
 
Genel Sohbet Odaları : Sohbet Kanalında Bulunan Tüm Üyelerimiz İle Sohbet Odalarında Online Chat Yapabilirsiniz 
 

-------------------

Kullanıcının Popülaritesi,

Kayıtlı Olduğu Şehre Göre Kabul Edilir. Kullanıcı Şehirde Tek ise, Popülaritesi Maksimum Oacaktır.

Popülerlik, Aşağıdaki Seçeneklerin Bir Birleşimidir:
 
1. Bireysel Sohbette Size Gönderilen Mesajların Sayısı.
2. Değerlendirilen Resim Sayısı, Değerlendirme Yapılırken Derecelendirme Fazlalığı
3. Bir Fotoğrafa,Videoya veya Paylaştığınız Bir İçeriğe Eklenen Yorum Sayısı.
4. Profile Yapılan Ziyaret Sayısı.
5. Blog, Grup, Etkinlik, Mekanlar, Forum gibi Sayfalardaki Etkilşimleriniz
 
Kullanıcı Popülaritesini Ayrıca Artırabililen Birleşimlerdir.
 
--------------------